Samsung S34E790C
Prirodna krivulja
Samsung S34E790C 6
Slično, ali bitno različito
Monitor ima integrirane stereo zvučnike snage 7 W po kanalu te Samsungovu Dual Sound Engine DPS tehnologiju koja dodatno naglašava zvučne efekte, dijaloge ali i utječe na trodimenzionalnu percepciju zvuka. S lakoćom će nadomjestiti i dedicirane 2.0 zvučnike u srednjoj klasi, ali ako preferirate da se cijela soba zatrese kada tenkovski projektil sruši zgradu u Battlefieldu, ipak ćete morati potražiti drugo rješenje. Na poleđini monitora smješten je mali joystick pomoću kojeg pozivamo OSD izbornik na ekranu i krećemo se kroz njega. Među standardnim opcijama tamo se nalazi i opcija “slika-do-slike” pomoću koje na monitoru možemo sa dva različita ulaza (HDMI priključka) istovremeno prikazati dva izvora slike.
To mogu biti dva PC-ja, PC i igraća konzola, PC i TV tuner ili bilo što drugo. Ono što je doista posebno jest mogućnost prikaza dva istovremena signala bez potrebe za skaliranjem slike na niže rezolucije od originalne jer monitor ima horizontalnu rezoluciju od 3840 piksela (točno dvostruko više od jednog FullHD monitora). No, ako ipak želite zadržati što veću radnu površinu, drugi izvor slike moguće je prema želji povećati ili smanjiti korištenjem opcije „slika-u-slici 2.0”. Itekako korisna opcija.
Futuristički look
Samsung S34E790C 4
Mali joystick Nalazi se na stražnjem dijelu ekrana i pomoću njega se navigira OSD izbornikom
Samsung S34E790C 5
Više informacija
  • Model: Samsung S34E790C
  • Ukupna ocjena: 4,6
  • Performanse: 5
  • Mogućnosti: 5
  • Cijena: 4
  • Proizvođač: Samsung
  • Tip: VA LED LCD / zakrivljeni
  • Dijagonala /rezolucija /omjer stranica: 34” / 86,36 cm / QHD / 3440 x 1440
  • Snaga osvjetljenja: 300 cd/m2
  • Kut vidljivosti: 178° / 178°
  • Vrijeme odziva: 4 ms
  • Kontrast: 3,000:1
  • Priključci: 2 X HDMI, DisplayPort
  • Dodatno: 4 PORTNI USB 3.0 Hub, izlaz za slušalice, 2 x 7 W zvučnici, VESA nosač
  • Dimenzije: 821,5 x 364 x 51,5 mm