Panasonic 65EZ1000
Panasonic 65EZ1000
Život u bojama i apsolutnoj crnoj
Kada govorimo o UHD rezoluciji, 65 inča trenutačno je sweet spot u kojemu bi idealno bilo tražiti novi televizor. Naravno, ako vam to prilike dopuštaju. Ova tvrdnja pogotovo dolazi do izražaja kada se gledaju OLED uređaji te dijagonale. Panasonic u seriji EZ1000 donosi jake adute u performansama prikaza, izradi i zvuku, ali uz sve to dolazi i visoka cijena.
Panasonic TX 65EZ1000E 5
PRAVI OLED Vrlo tanak profil može se zahvaliti tehnologiji koja ne treba pozadinsko osvijetljenje
Ultra HD Premium certifikat
Više informacija
  • Model: Panasonic 65EZ1000
  • Izmjereni ANSI kontrast / kvaliteta slike: 4990
  • Smart TV: Da
  • Multimedijska podrška: My Home Screen 2.0
  • Potrošnja struje: 132W
  • Veličina ekrana: 164 cm
  • Ukupna ocjena: 4,6
  • Performanse: 5
  • Ergonomija: 5
  • Mogućnosti: 4
  • Proizvođač: Panasonic
  • Tip: OLED HDR
  • Dijagonala/ rezolucija: 3840 x 2160/65” (164 cm)
  • TV tuneri: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
  • AV priključci: 4 x HDMI (HDCP 2.2), komponentni, kompozitni, optički izlaz, CI (2 x verzija 1.3)
  • Ostali priključci: 3 x USB, LAN, slušalice
  • Dodatno/Ostalo: Wi-Fi (ac), Bluetooth 5, DLNA, IP Home Network
  • SMART platforma: My Home Screen 2.0
  • Dimenzije: 1452 x 918 x 330 mm