Philips 48PFS8209
Pametniji od Smart TV-a
Philips 48PFS8209 12
Pravi „Smart TV“!
Philips 48PFS8209 12 3
3D i dalje Da ne zaboravimo već stari hype, tu su odlične pasivne naočale
HTPC je stvar prošlosti
Ako želite izvući apsolutni maksimum, na TV je moguće instalirati i famozni XBMC u svojoj punoj funkcionalnosti. Izgleda da HTPC konačno odlazi u povijest. Performanse prikaza Philipsove serije 8 nikada nisu bile loše. Dapače, riječ je o koraku do vrha, pa se visoki kriteriji vide naročito kod reprodukcije 2D sadržaja. Procesiranje i obrada slike u pokretu, pa čak i sadržaja rezolucije niže od HD-a, odrađeno je sjajno. Pixel Engine odnosno Perfect Pixel HD radi besprijekorno uz 800 Hz interpolaciju, pa je i 3D slika mirna i nenametljiva. Lokalno „micro dimming“ zatamnjenje daje i sjajan dinamički kontrast, radi vrlo brzo i pravo ga je zadovoljstvo gledati u potpunom mraku uz aktivirani Ambilight sustav osvjetljavanja stražnjeg zida.
Više informacija
  • Model: Philips 48PFS8209
  • Ukupna ocjena: 4,5
  • Performanse: 5
  • Isplativost: 4
  • Ergonomija: 5
  • Proizvođač: Philips
  • Tip: LED LCD IPS, Smart TV, 3D
  • Dijagonala/ rezolucija: 48” (121 cm) / Full HD
  • Svjetlina: 450 cd/m2
  • Osvježavanje: 800 Hz Perfect Motion Rate
  • TV tuneri: 2 x DVB-T/T2/C/S/S2
  • AV priključci: 4 x HDMI, komponentni, kompozitni, Scart (adapter), LAN, CI+, optički, slušalice
  • Dimenzije: 1068 x 627 x 13 mm